Opinie o nas

ADWOKAT MAGDALENA CHRÓSCIELEWSKA

„Zwycięzcą Naszego Rankingu z tytułem „Adwokat roku 2023″ została ponownie triumfatorka z lat 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 adwokat MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA”

https://www.skuteczny-adwokat.com/

 

„Adw. Magdalena Chróścielewska Prawnikiem Października 2012 i Maja 2013 Województwa Łódzkiego”

http://skutecznyadwokat.pl

Miła, konkretna, na wszystkie pytania udziela odpowiedzi, przykłada się do spraw które prowadzi. A co najważniejsze wygrała nasza sprawę.

MarcinP

Duży plus za merytoryczne przygotowanie i dokładne zapoznanie się z moją sytuacją. Być może to zadecydowało o sukcesie 🙂 Na plus też łatwy kontakt – czułem, że Pani mecenas ma zawsze dla mne czas.

Zibi1967

Bardzo fachowa prawniczka. sluzyla pomoca i rada w zawilosciach procesu sadowego. ulatwiony kontakt – pani mecenas praktycznie zawsze znalazla dla mnie czas.

zadowolony jacek

Profesjonalistka w każdym calu – jest konkretna, szybko kojarzy fakty, potrafi doskonale argumentować, zawsze znajdowała czas na rozwianie wszelkich moich wątpliwości, nie ma problemu ze skontaktowaniem się z nią telefonicznie i e-mailem. Na prawde rzetelny, dobry adwokat w Łodzi.

kors

Polecam Panią Adwokat – wykazała się duża skutecznością w trudnej sprawie, przekazywała każdą informację w sposób przystępny, odpisywała na wszystkie e-maila błyskawicznie. Słowna, rzetelna, dzięki niejwygraliśmy sprawę. Polecam gorąco, naprawdę dobry i skuteczny adwokat z Łodzi.

Boryszko

Korzystałam z pomocy Pani Magdaleny kilka tygodni temu. Myślałam, że będzie to przeciętna pomoc, a okazało się, że byłam w bardzo wielkim błędzie. Wszystko dopięte na ostatni guzik,
rozprawa wygrana. Jestem wdzięczna Pani mecenas za czas ktory mi pświęciła i uzyskany efekt! Zdecydowanie polecam!

Małgorzata Gierczyńska

Polecam pomoc Pani adwokat w sprawach trudnych i skomplikowanych. Uzyskałem pomoc pomimo, że nie było już nadziei. Dziękuje bardzo i polecam.

DamianGierek

Uważaj zanim wynajmiesz komuś mieszkanie. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja trafiłem źle i musiałem skorzystać z usług prawnika, aby odzyskać swoje. Na szczęście znalazłem Kancelarię
Mecenas Chróścielewskiej, która pomogła mi wszystko odzyskać. Z nawiązką 🙂

3

Fachowa pomoc Pani Magdaleny powinna być doceniana nie tylko przez jej klientów. Gdy tylko będe potrzebował porady prawnej lub pomocy związanej z prawem na pewno zgłoszę sie do niej.
Już wiele razy uratował mnie z opresji.

Beniamin H

Z czystym sumienie mogę polecić mecenas Magdalenę Chróścielewską. jej szeroka wiedza i umiejętności zdecydowanie pomagają w rozwiązaniu wielu licznych spraw.

KingaAS

Miałem problem z najemcą jednego z moich lokali – mimo zawartej umowy nie wywiązywał się z niej (nie płacił, nie dbał o wynajmowane mienie etc.). Nie wiedziałem w jaki sposób samemu
poradzić sobie z tym problemem. Gdyby nie pomoc Pani Magdaleny Chróścielewskiej pewnie nadal bym się męczył z tym najemcą. Na szczęście – zgodnie z literą prawa – udało się w miarę polubownie załatwić temat. Wiedza Pani mecenas, jak i sposób podejścia do klienta – jest na bardzo wysokim poziomie.

Jeremi

Miałam problem przy zniesieniu współwłasności. Ja niestety nie jestem zbyt obeznana w tych kwestiach dlatego też zdecydowałam się na pomoc profesjonalisty jakim jest Pani Mecenas. Teraz
wiem, ze bez niej bym sobie nie poradziła. Dzięki jej pomocy sprawa przebiegła szybko i bez kłopotów.

Gabrysia

Nie mogłam dogadać się z koleżanką, z którą do niedawna jeszcze prowadziłam firmę, w kwestii zniesienia współwłasności samochodu firmowego. Ja nim więcej jeździłam i dbałam o niego.
Koleżanka była innego zdania. Niestety musiałyśmy to rozstrzygnąć na sali sądowej. Zdecydowałam się na p. Magdalenę Chróścielewską, bo wiedziałam, że ma bardzo dobrą renomę w Łodzi, co zresztą potwierdziła w sądzie. Sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie.

Jowita M.

ADWOKAT PIOTR SZYBKA

Nigdy nie spotkałam takiego profesjonalisty. Moja ocena to 100 gwiazdek

 

Zadowolona klientka

Jestem wdzięczna p. adwokatowi Piotrowi za wysoki poziom profesjonalizmu, empatia i dobre podejście do problemu, do tego super wygrana, bardzo dziękuję. Polecam z całego serca.

 

Justyna O.

Fantastyczna pomoc ze strony Pana Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.

Hanna

Adwokat z wysoką kulturą osobistą i szeroką wiedzą zawodową. Na rynku prawniczym od wielu lat i cieszy się naprawdę dobrą opinią, Polecam !

Anna

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa. Sprawa rozwodowa, która początkowo wydawała się trudna i skomplikowana ostatecznie za sprawą profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale i przede wszystkim ogromnej wiedzy zakończyła się pozytywnie.

 

Alicja Podlewska

Pan adwokat Piotr Szybka jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę , którą prowadzi. Do tego kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo…Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

 

Adam Kowaczuk

Wnosiłam do sądu rozwód z winy męża. Potrzebowałam dobrego adwokata i wybrałam Pana adwokata Piotra Szybki, który doskonale poprowadził mnie przez całą rozprawę i wygrał wszystko w rozwodzie. I winę i wysokie alimenty, i władzę. Jestem z usług Pana Mecenasa bardzo zadowolona. Jest rewelacyjny.

 

Anna Pilczyk

Fantastyczna pomoc ze strony Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.

 

Drozdek

Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą spokojnie i rzeczowo wyjaśnił o co chodzi – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jest bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną.

 

Karol Siwik

Byłam na poradzie u Mecenasa Piotra Szybki. Daję 100 punktów na 100 możliwych. Wreszcie adwokat co zna się na rodzinnych sprawach i rozwodach. Dlatego bez wahania powoerzyłam swoją sprawę i się nie pomyliłam, bo wygraliśmy.
Komórka do Mecenasa to +48 666 600 773. A i znalazłam Pana tutaj https://www.oferteo.pl/adwokat-piotr-szybka-kancelaria-adwokacka-chroscielewska-chroscielewski/firma/5028458.
Nie dziwię się, że ma takie rewelacyjne oceny.

 

Julka Wroch

Serdecznie polecam współpracę z Adw. Szybką. Jest to osoba pełna wiedzy, doświadczenia jak również empatii, ze wspaniałym podejściem do Klienta. Skuteczny!!

 

Renata Kindzik

Jeśli sprawa o rozwód to ADWOKAT PIOTR SZYBKA. Widzialam go w akcji kiedy zeznawałam w charakterze świadka. Byl bardzo dobry, rewelacyjny. Koleżanka też chwaliła Go sobie. Sprawę wygrał i to w jakim stylu. Polecam. Koleżanka znalazła Go tutaj https://topadwokat.com/lodz/adwokat-piotr-szybka/ Telefon to był +48 666 600 773. Do tego na sprawie był zawsze osobiście i odbierał telefony też osobiście.

 

JolkaYre97

Mecenas Piotr Szybka to super dobry adwokat. Świetny człowiek. Bardzo kulturalny facet. Korzystałam i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i sposobu podejścia do tematu. Na pewno wrócę jak będę jeszcze potrzebowała pomocy prawnika. Polecam zdecydowanie!

 

Basia Trujak

Chciałabym dodać swoją opinię, chociaż nie korzystałam z porady prawnej w sprawie rozwodowej. Mój problem to ewentualne długi po ojcu, z którym nie miałam kontaktu całe życie. Poszłam do Pana Mecenasa Piotra Szybki na poradę. Pan adwokat już pierwszym swoim wejściem zrobił na mnie duże wrażenie – elegancki, dystyngowany. Chociaż jest młodym prawnikiem w czasie spotkania okazał się nad wiek dojrzały. Był oszczędny i powściągliwy w słowach, jednocześnie bardzo konkretny. Swoją postawą zaprzeczył moim utartym przekonaniom, że osoba adwokata kojarzy się z gadulstwem i wielomównością, co bywa męczące dla klienta. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Robi wrażenie profesjonalisty. Dodam, że wizyta przebiegała w miłej atmosferze, w eleganckim gabinecie. Według mnie jest to ważne, gdyż każde spotkanie z prawnikiem wiąże się u klienta ze stresem. Odniosłam wrażenie, że Pan Mecenas jest bardzo utalentowanym prawnikiem.

 

Gosia

Więcej opinii o nas i o naszej kancelarii