Opinie o nas

„Adw. Magdalena Chróścielewska Prawnikiem Października 2012 i Maja 2013 Województwa Łódzkiego”

http://skutecznyadwokat.pl

Miła, konkretna, na wszystkie pytania udziela odpowiedzi, przykłada się do spraw które prowadzi. A co najważniejsze wygrała nasza sprawę.

MarcinP

Duży plus za merytoryczne przygotowanie i dokładne zapoznanie się z moją sytuacją. Być może to zadecydowało o sukcesie 🙂 Na plus też łatwy kontakt – czułem, że Pani mecenas ma zawsze dla mne czas.

Zibi1967

Bardzo fachowa prawniczka. sluzyla pomoca i rada w zawilosciach procesu sadowego. ulatwiony kontakt – pani mecenas praktycznie zawsze znalazla dla mnie czas.

zadowolony jacek

Profesjonalistka w każdym calu – jest konkretna, szybko kojarzy fakty, potrafi doskonale argumentować, zawsze znajdowała czas na rozwianie wszelkich moich wątpliwości, nie ma problemu ze skontaktowaniem się z nią telefonicznie i e-mailem. Na prawde rzetelny, dobry adwokat w Łodzi.

kors

Polecam Panią Adwokat – wykazała się duża skutecznością w trudnej sprawie, przekazywała każdą informację w sposób przystępny, odpisywała na wszystkie e-maila błyskawicznie. Słowna, rzetelna, dzięki niejwygraliśmy sprawę. Polecam gorąco, naprawdę dobry i skuteczny adwokat z Łodzi.

Boryszko

Korzystałam z pomocy Pani Magdaleny kilka tygodni temu. Myślałam, że będzie to przeciętna pomoc, a okazało się, że byłam w bardzo wielkim błędzie. Wszystko dopięte na ostatni guzik,
rozprawa wygrana. Jestem wdzięczna Pani mecenas za czas ktory mi pświęciła i uzyskany efekt! Zdecydowanie polecam!

Małgorzata Gierczyńska

Polecam pomoc Pani adwokat w sprawach trudnych i skomplikowanych. Uzyskałem pomoc pomimo, że nie było już nadziei. Dziękuje bardzo i polecam.

DamianGierek

Uważaj zanim wynajmiesz komuś mieszkanie. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja trafiłem źle i musiałem skorzystać z usług prawnika, aby odzyskać swoje. Na szczęście znalazłem Kancelarię
Mecenas Chróścielewskiej, która pomogła mi wszystko odzyskać. Z nawiązką 🙂

3

Fachowa pomoc Pani Magdaleny powinna być doceniana nie tylko przez jej klientów. Gdy tylko będe potrzebował porady prawnej lub pomocy związanej z prawem na pewno zgłoszę sie do niej.
Już wiele razy uratował mnie z opresji.

Beniamin H

Z czystym sumienie mogę polecić mecenas Magdalenę Chróścielewską. jej szeroka wiedza i umiejętności zdecydowanie pomagają w rozwiązaniu wielu licznych spraw.

KingaAS

Miałem problem z najemcą jednego z moich lokali – mimo zawartej umowy nie wywiązywał się z niej (nie płacił, nie dbał o wynajmowane mienie etc.). Nie wiedziałem w jaki sposób samemu
poradzić sobie z tym problemem. Gdyby nie pomoc Pani Magdaleny Chróścielewskiej pewnie nadal bym się męczył z tym najemcą. Na szczęście – zgodnie z literą prawa – udało się w miarę polubownie załatwić temat. Wiedza Pani mecenas, jak i sposób podejścia do klienta – jest na bardzo wysokim poziomie.

Jeremi

Miałam problem przy zniesieniu współwłasności. Ja niestety nie jestem zbyt obeznana w tych kwestiach dlatego też zdecydowałam się na pomoc profesjonalisty jakim jest Pani Mecenas. Teraz
wiem, ze bez niej bym sobie nie poradziła. Dzięki jej pomocy sprawa przebiegła szybko i bez kłopotów.

Gabrysia

Nie mogłam dogadać się z koleżanką, z którą do niedawna jeszcze prowadziłam firmę, w kwestii zniesienia współwłasności samochodu firmowego. Ja nim więcej jeździłam i dbałam o niego.
Koleżanka była innego zdania. Niestety musiałyśmy to rozstrzygnąć na sali sądowej. Zdecydowałam się na p. Magdalenę Chróścielewską, bo wiedziałam, że ma bardzo dobrą renomę w Łodzi, co zresztą potwierdziła w sądzie. Sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie.

Jowita M.

Więcej opinii o nas i o naszej kancelarii